Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów Kate Mossmodelka kończy trwającą 3 lata współpracę z Topshop. W październiku pojawi się ostatnia już kolekcja na sezon jesień 2010 / zima 2011. Będzie to  czternasta kolekcja Kate Moss. Kolekcja zawsze się bardzo dobrze sprzedawała i cieszyła ogromną popularnością. Za każdym razem gdy wchodziła nowa kolekcja, tłumy nastolatek od rana ustawiały się w ogromne kolejki przed sklepem. Każdy zadaje sobie pytanie co jest wynikiem zakończenia współpracy.
Szef firmy Topshop i przyjaciel Kate Moss, Sir Philip Green zwierzył się, że panna Moss ma zbyt dużą liczbą obowiązków modelki. Ponoć praca nad każdą kolekcją, a w ciągu roku było ich sporo, zabierały bardzo dużo czasu modelce.  Inne zobowiązania i zajęcia Moss nie pozwoliły jej na pełne zaangażowanie.
Jednak jak wiadomo przy takich współpracach, zapewne cały sztab projektantów tworzył nowe kolekcje, a Moss tylko się pod nimi podpisywała. Więc skad nagły brak czasu, skoro modelka miała z tego całkiem dobre zyski?