Legginsy w ostatnim czasie są bardzo popularne. Niektórzy mówili, że będzie to moda jedno- sezonowa jednakże jak widać nie jest. Co więcej legginsy stają się inspiracją dla wszystkich projektantów, którzy wymyślają coraz to nowe wzory. Na sezon jesień 2009/zima 2010 możemy zapomnieć o klasycznych czarnych getrach. Nawet w zapomnienie odchodzą już jegginsy. Teraz jeśli chcemy być na topie to musimy koniecznie postawić na wzorzyste wersje legginsów. To właśnie one pojawiają się u wszystkich znanych projektantów. Co powiecie na getry w czerwone plamki na czarnym tle? Wzór dosyć odważny ale na pewno pozwoli, że zostaniemy zauważeniu wśród tłumu. Z czarną długą bluzką będzie wyglądać nie tylko seksowanie ale również doda nam elegancji.

Getry w taki wzór możecie zakupić u Alexandra McQueen za jedyne 355 funtów. Jeśli jednak szukacie nieco bardziej klasycznego wzoru z małą modyfikacją to może warto zwrócić uwagę na getry Sass & Bide. Dzięki pomarszczeniu dodają kobiecości ale również sprawiają, że z wysokimi szpilkami wyglądają niezwykle elegancko. Cena w miarę umiarkowana jedyne 115 funtów.

Jeśli jednak szukacie nieco bardziej odważnego wzoru, to warto zwrócić uwagę na legginsy od Felipe Oliveira Baptista. Getry swoim wzorem zwrócą uwagę nie jednej osoby. Połączenie koloru czarnego z niebieskim, białym i szarym daje niezwykle ciekawy efekt. Z drugiej strony tego typu wzory mogą nas poszerzyć. Cena dosyć wysoka 235 funtów. 

Jak widać projektanci nie próżnują na nadchodzący sezon. Jedyne pytanie pozostaje, kto może nosić legginsy, w końcu nie każda osoba będzie dobrze wyglądać w tego typu getrach. Najlepiej prezentują się osoby ani nie za chude ani nie za grube. Jeśli osoba jest chuda to w legginsach wygląda przerażająco, z kolei osoby posiadające nieco więcej ciała mogą być narażone na podkreślenie niedoskonałości. Z drugiej strony styl ulicy rządzi się specyficznymi prawami, gdzie nie ma żadnych reguł i każdy może nosić to co mu się podoba! A Wy co myślicie o nowych wzorach legginsów? Przypadły Wam do gustu?