Konkurs House dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału. Wszyscy wykazaliście się pomysłowością i inwencją twórczą. Niestety ale mogliśmy wybrać tylko 3 osoby, które mogą dokonać zakupów za 200 złotych w wybranych sklepach House. Poniżej prezentujemy listę osób wygranych:

Andrzej Snoch


To marka za którą warto umrzeć - bo potrzebuję spodni. I lubię rocka. 


Arkadiusz Tysiak


Dlaczego warto jest umrzeć dla spodni House? Odpowiedź jest prosta i oczywista.
Żeby dobrze wyglądać nawet w trumnie. Super krój i kolorystyka sprawi, że na pogrzeb przyjdzie nawet sam Jacykow żeby powiedzieć ”Ten facet miał, ma i będzie mieć klasę na wieki wieków”. Dzięki jeansom House można stać się gwiazdą nawet po śmierci. I być podobnym do wielkich gwiazd rockowej estrady. Je pewnie też pochowano w jeansowych spodniach.
W końcu nadaje to niepowtarzalnego szyku i oryginalności. A jeśli stanąłbym u bram raju bądź piekła (zależy gdzie mnie tam poniesie) to na widok mnie w spodniach od House chóry anielskie zaczęły by śpiewać, a diablice wyskoczyły do bielizny. Dlatego tez warto umrzeć dla tych spodni.

Ewelina Łach

Ciemne niebo rozjaśniły nagle zapalone lampy - jest gorący wieczór podczas, którego wszyscy wychodzą z domów zaszaleć i poimprezować. Neony i klubowe światło barwi ulice. Dzwoni kumpela: "Bede u Ciebie za 5 minut. Szykuj sie!". Wkładasz swoje ulubione spodnie House'a i po prostu czujesz sie boginią. Podkreślają Twoją kobiecość, osobowość i kształty - masz moc i pewność siebie, która jest bezcenna. Wchodzicie z psiapsiółą do klubu. Zamawiacie coś do picia i nagle widzisz swojego byłego z jakaś dziewczyną. Przechodzisz obok niego atrakcyjna w idealnych spodniach. Jego szczęka opada na ziemie, a serce jest wypełnione żalem i zazdrością. Nawet jego dziewczyna zazdrości Ci figury, subtelności i wdzięku. Wieczór należy do Ciebie Gwiazdeczko! ;)

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy do dalszej aktywności konkursowej. Gratulujemy!