Kanał Zone Club przygotował ofertę programową, dzięki której miłośniczki mody i modelingu mogą zajrzeć za kulisy światowego przemysłu modowego: Modelki Wilhelminy to propozycja, której nie wolno przegapić!

Wraz z kanałem Zone Club zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać jeden z dwóch zestawów kosmetyków do włosów Joanna z serii Rzepa. W skład zestawu wchodzi serum wzmacniająco – regenerujące, kuracja wzmacniająca, szampon wzmacniający, odżywka do włosów przetłuszczających się, oraz żel i ampułki wzmacniające strukturę włosa. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na pytanie:

Jaką nazwę nosi jedna z największych i najbardziej uznanych agencji modelek na świecie, o której mowa w programie Modelki Wilhelminy? 
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami kanału Zone Club na www.pl.zoneclub.tv

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@trendu.pl do dnia 30.06.2010 roku. Zwyciężczynie zostaną wyłonione w drodze losowania i powiadomione mailowo. Nagrody do laureatek konkursu zostaną wysyłane pocztą.

Fundatorem nagród w konkursie jest Zone Club. 
Zone Club to nowe spojrzenie na telewizję lifestyl’ową. Zna potrzeby współczesnych kobiet i wie, co chcą oglądać. Zone Club to seksowna rozrywka dla przebojowych kobiet! Nie jest kolejnym europejskim kanałem nadawanym w Polsce, gdyż jego ramówka jest tworzona z myślą o polskiej widowni kobiecej. Wszystkie pozycje Zone Club inspirują, wciągają i informują. Każdy dzień przynosi odważne, nowe produkcje z całego świata