Chińska edycja Harper's Bazaar prezentuje zdjęcia inspirowane duchem Londynu.

Londyn to miasto, które koncentruje największych indywidualistów. Największa europejska metropolia to swoisty tygiel kulturowy. Znajdziemy tam zarówno klasyczne angielskie wpływy, jak również oddziaływanie kultur Azji, Afryki czy obu Ameryk.

To miasto, które inspiruje do aktywności. Stolica mody, designu i biznesu, która od kilkunastu lat przeżywa swoisty renesans.

City, które jest globalnym centrum biznesu. Unikalny mix konserwatyzmu i skrajnego liberalizmu, którego odzwierciedleniem jest Soho czy odradzający się East End to miejsca, które są mekką dla coolhunterów z całego świata.

Zdjęcia prezentują legendę klubów Londynu. To Miss Pandemonia. Sam miałem przyjemność uczestniczyć w jednej z imprez, na których ta lateksowa postać królowała na parkiecie. Dodam tylko, że na stołach dominował szampan, a na rurach tańczyli Panowie i przedstawiciele opcji Transseksualnej.

Fotografie w chińskiej edycji Harper's Bazaar to również prezentacja postaci Vivienne Westwood. Projektantka stanowi swoistą esencję Londynu. Z jego różnorodnością, wielobarwnością i jakością.

Elektryzujące i hipnotyczne fotografie. Nie wiem jak wy, ale ja zamawiam bilet i lecę do UK. Czas na detoks od Polski z jej konformizmem i przewidywalnością.