„Nadzwyczajny” i „fenomenalny” tak lekarze nazywają innowacyjny preparat ACTIVE SERUM™ amerykańskiego laboratorium iS CLINICAL®. Jest on najchętniej i najczęściej kupowanym kosmeceutykiem w Polsce.

 

kosmo1_400

 

ACTIVE SERUM™ 1,5% 12% AHA/BHA zdobył statuetkę konkursu QLTOWY KOSMETYK 2010 organizowanego przez Magazyn Kosmetyki. Serum daje widoczne rezultaty już po kilku dniach stosowania. Jego silne działanie odczuwalne jest natychmiast po aplikacji. Powoduje uczucie lekkiego mrowienia, które wskazuje na penetrację skóry przez aktywne składniki takie jak kwas glikolowy, kwas mlekowy, arbutynę oraz kwas kojowy. Wspaniały dla skóry mieszanej i tłustej w każdym wieku.
•    Redukuje zmarszczki
•    Zmniejsza przebarwienia
•    Pomaga leczyć trądzik
•    Wygładza cerę i zwęża rozszerzone pory
•    Przygotowuje skórę do zabiegów estetycznych

iS CLINICAL®, to ekskluzywna marka kosmeceutyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.
Preparaty iS CLINICAL® przygotowują skórę do zabiegów w gabinecie i pomagają kontynuować terapię w domu. Dobierane są indywidualnie, tak jak przepisywane na receptę leki.

 

kosmo2_400

 

iS CLINICAL®  zawierają  aktywne biologicznie składniki o jakości farmaceutycznej czyli takie, z których  robi się preparaty medyczne. Charakteryzują  się one większym stężeniem substancji aktywnych, np. witaminy C, retinolu czy kwasów owocowych. Często mają w składzie substancje niespotykane w zwykłych kosmetykach, np. kwas mlekowy, wąkrotkę azjatycką. Gwarantują najwyższą  możliwą skuteczność. Każdy z preparatów, ze względu na moc działania i zawartość leczniczych substancji, musi być dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.

 

advance_group_shot_150dpi_rgb

 

Szczególną jakość tych preparatów doceniły Gwiazdy Hollywood, które należą do grona entuzjastów iS CLINICAL®.
Osoby chcące zakupić takie kosmeceutyki powinny zasięgnąć fachowej porady. Najlepiej udać się do gabinetu lekarskiego, medycyny estetycznej, czy salonu SPA gdzie odpowiednio przeszkolony personel przeprowadzi ankietę, doradzi jaki produkt wybrać i w jaki sposób go stosować.

Więcej na www.isclinical-polska.pl

 

kosmo3_400

active_normal_przed_i_po_400