Już nie możesz się doczekać długoplanowego urlopu? A może przed chwilą podjęłaś decyzję o wycieczce last minute do Tunezji? Bez względu na to, gdzie się wybierasz, jak i z kim, doskonale wiesz, jak zapakować ubrania – należy im się solidna walizka. Co zrobić z kosmetykami? Pożegnaj foliowe reklamówki i brzydkie worki, pora na elegancką kosmetyczkę!
Bez względu na to, czy lubisz rzeczy praktyczne, czy po prostu cieszące oko, z łatwością znajdziesz odpowiednią kosmetyczkę dla swojego arsenału piękności. Może to być prosty, czarny kuferek – w nim na pewno nic się nie zniszczy ani nie wyleje – ale wcale nie musi to być tak klasyczna propozycja. Firma

Benefit proponuje model w odcieniu jaskrawej zieleni z wizerunkiem typowej dla tej marki laleczki-modelki. Jeżeli szukasz czegoś tylko na kolorówkę, masz do dyspozycji zabawny piórniczek z zamknięciem jak od portmonetki w stylu retro. The Body Shop z kolei lansuje motywy kwiatowe, na przykład pomarańczowo-białe. Jeżeli wolisz coś jednolitego, na pewno spodoba Ci się sprytna kosmetyczka z wbudowanym lusterkiem w kolorze dziewczęcego różu.

Jeżeli odpowiednio zadbasz o kosmetyki podczas podróży, posłużą Ci one dłużej, ich opakowania się nie poniszczą, a poza tym unikniesz niewątpliwej katastrofy, jaką jest poplamienie ubrań podkładem lub balsamem do ciała!