Słoneczne dni zawitały do nas już w pełni. Nie nosimy czapek a tym samym nasze włosy stają się wizytówką naszego imagu. Nie ważne czy są długie czy krótkie ważne żeby dobrze się prezentowały. Dlatego warto zastanowić się nad doborem odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji. 

Jeśli lubicie owocowy zapach to polecamy wam kosmetyki od Kemon- Hair Manya. Już same kolorowe opakowania zachęcają nas do ich kupna. Jednak nie tylko opakowanie zachęca nas do ich używania. Gel Hair Manya Cosmo zapewnia nam długotrwałe utrzymanie naszej fryzury do tego warto zwrócić uwagę na bardzo ładny owocowy zapach. Z kolei pasta do włosów ''Freestyle'' jest przeznaczona dla każdej osoby, która w jakimś stopniu chce podkreślić swoją fryzurę ale przy tym w dalszym ciągu pozostawiając ją lekką i nie za bardzo wystylizowaną. 

Jeśli jednak szukacie tańszych kosmetyków do pielęgnacji włosów to warto zwrócić uwagę na Nivea Hair Care- diamentowy wosk. Oczywiście nie jest to ta klasa kosmetyków co Hair Manya ale nawet nie jest to najgorszy produkt. W miarę utrzymuje fryzurę taką jakbyśmy chcieli. Jedyny minus to naprawdę nie widać żadnego dodatkowe blasku na naszych włosach. 

Jeśli szukacie jednak bardzo mocnego żelu do włosów, który utrwali waszą fryzurę to warto zakupić żel Schwarzkopf Taft - Titan Look. Możecie nim ''zamrozić'' praktycznie każdą ekstremalną fryzurę.

A Wy jakiego żelu używacie? Który Wam najbardziej odpowiada?