Co łączy niebieski płaszcz, biało – błękitną torebkę w kształcie pigułki,  sukienkę wyszytą płytami winylowymi i eksperymenty fryzjerskie? Odpowiedź jest tylko jedna – Katy Perry! Piosenkarka swoją stylizacja wprawiła w osłupienie gości przybyłych na Echo Awards 2012 w Palais am Funkturm w Berlinie.

Katy Perry


Tym razem Katy pojawiła się w lawendowej, błyszczącej kreacji od projektanta, który częściej kojarzy się z perfumami – Paco Rabanne’a oraz szpilkach w cielistym kolorze od Christiana Louboutina, wysadzanych kryształkami Swarovskiego. Do tego, artystka zaprezentowała fryzurę w stylu lat ’60, przypominającą amerykańskich „rockabilly”  – oczywiście w kolorze niebieskim.

kosmiczna Katy Perry


Sama sukienka przypomina kawałki lustra, które idealnie przylegają do ciała. W rzeczywistości SA to kawałki skóry naszyte na tiul. Trzeba przyznać, że efekt lustra robi wrażenie rodem z „Mad Maxa” czy „Piątego elementu”.

Katy Perry na czerwonym dywanie


O ile jedni zachwycają się całościowym, futurystycznym wizerunkiem artystki, inni doszukują się minusów w postaci niepasującego do całości koloru włosów, czy zbyt mdłych butów (sugestia obserwatorów, to buty bardziej w stylu Lady Gagi).

kosmiczna sukienka


Tak czy inaczej, furorę robi sama sukienka, która może nie jest czymś nowym w świecie projektów, ale na pewno przyciąga uwagę.

katy perry pacorabanne


Autor: Dorota Bednarek