Ed Hardy to marka, której projekty inspirowane są wzorami tatuaży – rysunkowych pań, japońskich ryb, czaszek, groźnych zwierząt i innych motywów widywanych na męskich bicepsach. Właśnie od niej rozpoczęła się światowa moda na obcisłe T-shirty z rockowymi nadrukami z przodu, jednak oprócz tego znajdziemy w kolekcjach mnóstwo ubrań w rozmaitych fasonach przyozdobionych charakterystycznymi wzorami.
Kostiumy kąpielowe Ed Hardy są wręcz stworzone dla dziewczyn lubiących się wyróżniać, zaskakiwać i zwracać na siebie uwagę. W końcu noszenie majtek z tygrysem nadrukowanym z tyłu albo napisem „Love Kills” (miłość zabija) z przodu wymaga pewnej odwagi i pewności siebie. Marka proponuje głównie klasyczne bikini z trójkącików, ale mamy do wyboru też hit sezonu w postaci monokini albo kostiumy z intrygującymi elementami z metalu wykańczającymi całość.
Obok palety kolorów tych strojów nie można przejść obojętnie. To piękne, nasycone odcienie turkusu, fuksji, czerwieni i zieleni, intensywne jak świeżo zrobiony tatuaż. Nadruki są bardzo wyraziste, a stroje idealnie przylegają do ciała, co sprawia, że podkreślą sylwetkę każdej plażowiczki. Choć tatuaże kojarzą się niektórym wyłącznie z więzieniem, po przejrzeniu propozycji Ed Hardy będą musieli zmienić zdanie – dla tej marki tatuaż to sztuka. Wszystkie modele można zobaczyć na www.edhardyshop.com .

Jak podobają Wam się te niezwykłe kostiumy kąpielowe?