Były piłkarz Manchester United, jego żona Victoria i ich trzech synów zaprojektowali t-shirty, których sprzedaż ma wesprzeć potrzebujących.

Klan Beckhamów zaangażował się w akcję charytatywną spod znaku Sport Relief. Pod tą nazwą kryje się odbywająca się co dwa lata we współpracy z BBC Sport impreza charytatywna, która jednoczy świat sportu i rozrywki, aby zebrać fundusze na pomoc osobom potrzebującym, w Wielkiej Brytanii i w najbiedniejszych krajach na świecie. Tegoroczny Sport Relief odbędzie się w dniach 19-21 marca.

Słynna para podobno jest bardzo podekscytowana uczestnictwem w tej akcji i projektowaniem na ten cel koszulek. Już wcześniej wspomagali Sport Relief, ale po raz pierwszy w taki sposób i to całą rodziną. 

David Beckham zaprojektował koszulkę nawiązującą do swoich piłkarskich umiejętności. Znajduje się na niej nadruk ze zdjęcia, które sam wykonał. Wykonana jest ze 100% bawełny i kosztuje niecałe 10 funtów. Dostępna w sklepie TK Maxx, ale tylko w Wielkiej Brytanii oraz on-line.