Kowalstwo, to jeden z najstarszych zawodów świata (chociaż nie najstarszy), bez którego nie można wyobrazić sobie rozwoju ludzkości. Jeszcze do niedawna kowal wyrabiał najbardziej potrzebne narzędzia z metalu, niezbędne do codziennej pracy. W dzisiejszych czasach kowalstwo artystyczne skupia się na kształtowaniu przestrzeni wokół człowieka poprzez wyrób różnych norm z kutego metalu. Kowalstwo, to nie spawanie gotowych elementów mających znamiona produkcji masowej, lecz praca nad każdym detalem, który jest jedyny i niepowtarzalny.

Już od 20 lat utrwalam ludzkie marzenia i pomysły w... metalu. Przekonałem się, że ludzie pragną mieć dookoła siebie rzeczy codziennego użytku, które są sztuką - czyli są po prostu piękne. Zdobywane z czasem doświadczenie pozwalana na tworzenie coraz to nowych wzorów i łączenie kutego metalu z kamieniem, drewnem, szkłem, ceramiką itp. Liczne realizacje w domach prywatnych, rezydencjach, obiektach zabytkowych i sakralnych, są tego żywym dowodem.

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_1_400

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_6_400

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_5_400

Chętnie współpracuję z projektantami wnętrz i krajobrazu, oraz otwarty jestem na nowe przedsięwzięcia.

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_12_400

dsc04482_400

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_3_400

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_4_400

Zapraszam więc na "spacer" po mojej galerii  www.damapik.com.pl, który, mam nadzieję, przekona Państwa, że współpraca ze mną to dobra decyzja. Można kontaktować się ze mną telefonicznie 604 59 80 36 lub przez stronę www.

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_11_400

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_2_400

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_7_400_01

kowalstwo_artystyczne_trendy_moda_8_400