Już 26 listopada w krakowskim Hotelu Qubus odbędzie się pokaz mody Kraków Luxury Fashion Night, unikatowej imprezy poświęconej modzie biznesowej. Tylko tu będzie można zobaczyć, co na temat dress codu mają do powiedzenia najlepsi projektanci oraz dowiedzieć się, jak skutecznie wykreować swój wizerunek w biznesie.

Czarny czy kolorowy? Gładki czy wzorzysty? To pytanie niejednokrotnie zadawał sobie każdy mężczyzna, który chciał dopasować strój do okazji. Niestety, kobiety nie mają łatwiej. Każda business woman wie, że kolor, krój i rodzaj stroju mają ogromne znaczenie. Tylko jak odczytać subtelny język mody biznesowej? Już 26 listopada o godz. 20.00 w hotelu Qubus na Luxury Fashion Night każdy człowiek biznesu znajdzie odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące ubioru.

Każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z biznesem powinien zobaczyć wystąpienie Moniki Jurczyk (pseud. OSA Osobista stylistka ). Jej prezentacja to coś więcej niż zwykły wykład. To kompendium wiedzy dotyczącej wizerunku medialnego i biznesowego w pigułce. Dowodami profesjonalizmu Moniki Jurczyk z powodzeniem może być choćby uczestnictwo w jury Newsweeka, wybierającym najlepiej i najgorzej ubranych Polaków. Ekspertka potrafi nie tylko krytykować, ale i uczyć. Założyła i wykłada na OSA Akademii Wizerunku, w której szkoli przyszłe stylistki i uczy dress codu pracowników korporacji. Może jej wiedza pomoże i Tobie?

Ale to tylko jedna z wielu atrakcji tego wieczoru. Gwoździem programu będzie pokaz kolekcji marki POLYGON Wojciecha Piotra Onaka. Kolekcja jest odzwierciedleniem najnowszych trendów panujących w modzie. Jeśli  ktoś zastanawia się, jak wyglądać modnie i przekonywująco na spotkaniu z klientem,
to kolekcja Onaka jest dla niego. Autor jest wybitnym specjalistą w dziedzinie mody. Ukończył prestiżowy Central St Martins University w Londynie, a pracował z takimi osobistościami jak: Nick Knight, Alexander McQueen, Jaime Perlem, Warehouse, Swarovski, Coast.

Kreator ma w swoim dorobku artystycznym coś unikatowego: stale współpracuje z parlamentem brytyjskim przy kreowaniu wizerunku medialnego. Publikował w Vogue, Tatler, Harpers Bazar, Glass Magazine i Exclusive.

Z kolei Marka Trussardi zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję, która z całą pewnością przykuje uwagę niejednego widza.

Kolejną atrakcją wieczoru będzie pokaz znanej krakowskiej projektantki Joanny Hawrot.

Czy kogoś to jeszcze nie przekonuje? Nawet jeśli nie, to Luxury Fashion Night jest najlepszym miejscem, żeby zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi w modzie biznesowej, a także  nawiązać nowe biznesowe znajomości.


Mamy do rozdania 10 bezpłatnych zaproszeń na Krakow Luxury Fashion Night (zgłoszenia do dnia 25 listopada).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail: business.fashionnight@gmail.com