Nie ma niczego gorszego jak powrót do pracy po długim weekendzie. W tym wypadku dla wielu z nas był to urlop prawie dwu tygodniowy. Jako, że pierwszy dzień w pracy zazwyczaj polega na odpisywaniu na zaległe e-maile i tak naprawdę pracujemy dużo wolniej niż zwykle, trendu.pl specjalnie dla wszystkich leniuchów przygotowało seans krótkich filmików, które umilą nam pierwszy dzień w pracy. Szczególnie godny polecenia jest Pigeon: Impossible. Czasami nawet nie doceniamy tego jak mądre i przebiegłe potrafią być zwierzęta. W tym krótkim filmiku możemy zobaczyć, że gołębie mogą być też prawdziwymi agentami 007! 

Jeśli jednak szukacie nieco bardziej psychodelicznych klimatów już pierwszego dnia to warto zobaczyć The Tv Show. Japończycy jak zawsze potrafią nas zaskoczyć swoim nietypowym i wysublimowanym stylem. 

Jeśli szukacie opowieści, która przykuje Waszą uwagę na dłużej niż 5 minut to koniecznie zobaczcie film Alma. Prosta i piękna opowieść i do tego ten lalkarski styl. 

Jak widać pierwszy dzień w pracy wcale nie musi być taki zły. Zawsze trzeba odnaleźć jakieś pozytywne aspekty w nieco pesymistycznych sytuacjach. I jak Wam się podobają filmy?