Kto z Was chciałby mieć w garażu Lamborghini? Dobrze, opuśćcie ręce. Nie, niestety nie rozdajemy takich samochodów . Ale zawsze można sprawić sobie… model wymarzonych czterech kółek, postawić sobie na półce lub na biurku i pomarzyć, jakby to było, gdybym to ja siedział (lub siedziała – Panie też lubią szybkie auta!) za kierownicą.

Ale modele samochodów też mogą kosztować dużo! Czy kupilibyście sobie model Lamorghini Murcielago za 2500 dolarów? Zapewne nie… Ale taki model właśnie wypuszczono. Ma jedną, nietypową dla modeli samochodów cechę. Karoseria małego Lambo pokryta została 7600 kryształami Swarovskiego. Model jest dostępny tylko w Europie. Limitowana seria ma 550 sztuk. Wypuszczona została przez Maisto – znanego producenta modeli samochodów.

Model został odtworzony dość wiernie. Oczywiście posiada otwierane w charakterystyczny sposób drzwi boczne (otwierają się do góry, jak skrzydła). Mówi się, że kobiety kochają błyskotki… Może więc uda się jakiemuś facetowi uwieść kobietę na jego kryształowe Murcielago?