Już od kilku lat słuchawki muzyczne są modnym gadżetem. Posiada je niemalże każdy. Oprócz walorów funkcjonalnych ważne są również estetyczne. Dla największych estetów Sennhaiser we współpracy z firmą Swarovski stworzył wyjątkowe kryształowe słuchawki. 

Marka Sennheiser to marka kojarzona z wysokiej jakości produktami związanymi z nagrywaniem, przesyłaniem oraz odtwarzaniem dźwięku. Pond 60-letnia tradycja i liczne nagrody są gwarancją niezawodności oraz ciągłego rozwoju technologii. 

CrystalRoc jest znanym producentem akcesoriów muzycznych, który już wcześniej współpracował ze Swarowskim. Owocem tego partnerstwa był mikrofon z linii Sennheiser wykonany z 24-karatowego złota oraz szwajcarskich kryształów. Przeznaczony został dla piosenkarki Rihanny. Artsytka użyła go podczas ceremonii wręczenia nagród American Music Awards. 

Kolejnym wynikiem współpracy tych marek są kryształowe słuchawki Sennheiser. Dostępne są w dwóch wersjach: hd 25 oraz małe, douszne cx300. Model hd 25 to już legenda firmy. Dynamiczne, o zamkniętej formie skutecznie tłumią dźwięki z zewnątrz. Z tego względu idealnie nadają się do odsłuchiwania muzyki w hałaśliwych miejscach, do monitoringu studyjnego; idealne dla DJ-ów. Cx300 to słuchawki przeznaczone są do słuchania muzyki w ruchu. Skutecznie tłumią odgłosy z zewnątrz, a unikalne nakładki douszne w trzech rozmiarach zapewniają wysoki komfort użytkowania. 

Wysoka jakość sygnowaną marką Sennheiser połączona z wyjątkowym designem gwarantowanym przez Swarowskiego to bez wątpienia klucz do sukcesu. W pełni funkcjonalne słuchawki ozdobione kryształami Swarowskiego są dopracowane do perfekcji nawet w najdrobniejszych szczegółach. Dostępne kolory to: Light Rose, Light Sapphire oraz Crystal AB. Cena: 299 funtów ( hd25) oraz 99 funtów (cx 300)