Dla rodziców lubiących meble z klasą, które nie przypominają zwykłych, dziecięcych mebli. Krzesełko Fresco Loft Ebony firmy Bloom to bardzo wyjątkowy dziecięcy mebelek, w limitowanej w edycji Empire Gold. Trzeba przyznać, że mebelek jest niezwykle stylowy i nie przypomina dziecięcego gadżetu. Wystylizowana kuchnia, na pewno nie utraci na designie, gdy znajdzie się tam właśnie to krzesełko. Fresco Loft jest jedynym krzesełkiem na polskim rynku, które będzie służyć dziecku do czwartego roku życia. A można zasadzić w nim już noworodki. Dla wszystkich, którzy znają możliwości meble tej firmy posiada wszystkie cechy fresco classic oraz dodatkowo możliwość podwyższenia siedziska o dodatkowe 15 cm. Krzesełko przypomina klasyczne krzesło barowe, takie jakie upodobali sobie dorośli. W odróżnieniu od innych, standardowych krzesełek, Fresco Loft posiada możliwość obrotu siedziska o 360 stopni.

Dziecko ma duży komfort siedzenia. Dzięki pneumatycznemu podnoszeniu mebelka, dopasowanie wysokości krzesełka jest wyjątkowo proste. Cała obsługa krzesła jest dość prosta. Siedzenie posiada odchylane oparcie, a podnóżek można ustawiać w różnych pozycjach. Bezpieczeństwo dziecku gwarantują pięciopunktowe pasy z miękkimi podkładkami. Pasy dopasowują się do wzrostu dziecka. Tapicerka fotelika dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych. Jest ich do wyboru aż 8. Właśnie wybór koloru uzależnia materiał, z którego będzie wykonane krzesełko, albo z mikro-fibry, albo ze skóry ekologicznej.

Krzesełka Bloom zostały stworzone z myślą o kreowaniu produktów, które wniosą znaczące innowacje i nowoczesny design do asortymentu produktów dziecięcych. Jak reklamuje się sama firma, wzornictwo produktów Bloom jest funkcjonalne, ale jednocześnie radykalnie inne niż wzornictwo standardowych produktów tej kategorii. Bloom wierzy, że rodzice i dziecko powinni rozpocząć wspólne życie modnie, z wysokiej jakości produktami, które pomogą wyrazić poczucie tożsamości nowej rodziny we współczesnym świecie. Projekty firmy Bloom to trzeba przyznać proste, czyste formy i kształy, które bezsprzecznie funkcjonują we współczesnym życiu codziennym, podczas posiłków. Aczkolwiek trzeba przyznać, że ta moda i styl trochę kosztuje. Krzesełko kosztuje ok. 1500 zł. I nie wiem czy krzesełka te nie są stworzone bardziej dla rodziców, niż dla dzieci