Ostatnio pisaliśmy dla wszystkich fanek Louis Vuitton o książce idealnej dla nich „Louis Vuitton Art, Fashion and Architecture Book”. W albumie znajdują się zdjęcia i opisy zarówno mody, sztuki, jak i architektury, które są powiązane z marką.
W książce jest naprawdę co oglądać, ponieważ znajdziemy w środku ponad 400 zdjęć dokumentujących historię domu mody LV, stylu w modzie ale także związane z marką elementy w architekturze, jak oryginalne butiki na całym świecie (niektóre w postaci olbrzymiej walizki).
Prada postanowiła również wydać coś dla swoich wielbicielek. Włoski dom mody wydał album z ponad 700 stronami, w którym znajdziemy podsumowanie pracy z ponad 30 lat.
Jednak w książce nie będzie tylko o modzie, ale również o sztuce, architekturze, kinie i komunikacji wizualnej. Książka zatytuowana „Prada” została opublikowane przez Prada Progetto Arte.
Prada, która stała się marką globalną wypuszcza swój album już w połowie listopada, który będzie dostępny w lepszych księgarniach na całym świecie.
Cena „Prada” będzie wynosić około 400 złotych.
Jest to idealny prezent na gwiazdkę dla prawdziwej fashion vicim