Endermologie® - usuwanie cellilitu

 

Endermologie® jest jedną z najlepiej zbadanych metod a jej efekty udowodnione są klinicznie. Wyniki badań potwierdzają doskonałe oddziaływanie Endermologie® głównie w trzech obszarach:


- oddziaływanie na tkankę (stymulacja fibroblastów odpowiedzialnych za jędrność skóry, uaktywnienie lipolizy - rozpadu komórek tłuszczowych, zapobieganie i redukcję zwłóknień, likwidowanie cellulitu, modelowanie sylwetki, mobilizacja mięśni, poprawa napięcia),


- oddziaływanie na krążenie (usprawnienie przepływu krwi i limfy, zmniejszenie retencji wody),


- efekt neurowegetatywny (stymulacja receptorów nerwowych).

Kluczowe rozwiązanie w efektywności zabiegów, czyli niezależnie napędzane rolki, są chronione prawnie a zabiegi Endermologie® mogą być wykonywane wyłącznie przez aparaty francuskiej firmy LPG®. Żaden inny aparat poza aparatami LPG® nie oferuje Endermologie®. Dlatego sprawdź dokładnie czy zabieg, któremu się poddajesz to rzeczywiście oryginalna Endermologie® LPG®.

 

 

Endermologie® - Roll-on

 

W salonie SPAandGO pacjentów zainteresowanych tą metodą zapraszamy w pierwszej kolejności na bezpłatne konsultacje z doświadczonym kosmetologiem - połączone z 15-o minutowym gratisowym zabiegiem. Cała wizyta trwa około 30 min., obejmuje m.in. ocenę stanu skóry i lokalizację problemu (cellulit, otłuszczenia, nadwaga), sprawdzenie wskazań i przeciwwskazań do zabiegów i w końcu ustalenie szczegółowej terapii (ilość zabiegów, czas trwania, obszary ciała poddane zabiegom).

 

 

Endermologie® - konsultacja kosmetyczna

 

Po konsultacji możesz się spokojnie zastanowić czy odpowiada Ci ta metoda i czy chcesz się zdecydować na serię zabiegów (minimum 10) bo tylko wtedy zabiegi będą skuteczne. Zabiegi w serii wykonujemy 2 razy w tygodniu, a jeden zabieg to tylko 35 min. Twojego cennego czasu. Efekty mogą być widoczne już po 2 tygodniach.

Na hasło "trendu.pl" dowolna seria zabiegów Endermologie® z 20% rabatem.

Endermologie® dziś to już nie tylko najskuteczniejsza metoda zabiegów estetycznych, ale również sposób na zdrowy tryb życia: motywuje do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Więcej na: www.spa-and-go.pl