Lady Gaga na balu u Eltona Johna pojawiła się w bardzo awangardowej kreacji. Piosenkarka miała na sobie przezroczystą suknię udekorowaną perłami. Pod spodem miała koronkowy, biały stanik oraz cieniutkie majtki. Na twarzy natomiast nosiła złotą maskę od Victor & Rolf. A perłowa, masywna biżuteria pochodzi od słynnego domu jubilerskiego Chopard. Artystka znana jest z bardzo wyszukanego stylu, dlatego tak oryginalny strój nie jest żadnym zaskoczeniem.

Jej stroje jest ciężko określić lub porównać do czegokolwiek. Artystka należy do tych „kreatywnych” ludzi show-biznesu. Jej stroje od początku były bardzo pomysłowe. Zaczynała od blond kokardy i geometrycznych strojów. Teraz natomiast jej styl już jest tak bogaty, że ciężko go opisać.
Ostatnio na każdą imprezę zakłada nowe maski. Raz kolorowe i romantyczne, innym razem czarne w ćwieki. Maski stały się jej nową, stałą ozdobą. Połączenie jej z mleczną sukienką, obszytą perłami wyglądało bardzo teatralnie. Lady Gaga coraz częściej zakłada ubrania jakby były wyrwane prosto z opery. Gaga próbuje cały czas Nas zaskakiwać. Odkąd pojawiła się, jej styl cały czas ulega metamorfozie.

Czy będzie w stanie jeszcze Nas zaskoczyć za rok, dwa?