Sylwia Gliwa była jednym z najsłynniejszych rudzielców w polskim show-biznesie. Joanna Koronowieska, mimo rudej teściowej (Katarzyna Dowbor) od zawsze była szatynką.
Aktorki kilka miesięcy temu przefarbowały sobie włosy na platynowy blond.
Joasia wygląda uroczo w nowym kolorze, jednak wygląd Sylwii jest dosyć kontrowersyjny.
Gliwa ma mocny kontur oka oraz bardzo mocno podkreślone brwi. Jej nowy wizerunek może wynikać z chęci odmłodzenia. Blond włosy odejmują lat, a aktorka ma o 12 lat młodszego partnera.

20-letni Szymek Panecki bardzo poważnie podchodzi do tego związku i chciałby jak najszybciej go zalegalizować - mówi tygodnikowi Gwiazdy bliski znajomy Paneckiego. Od momentu, gdy Szymon wprowadził się do Sylwii ponad pół roku temu, wciąż powtarza, że jest ona osobą, z którą chce spędzić resztę życia.

Joanna Koroniewska również coraz częściej widywana jest w mediach. Tym razem chodzi o nowy program oparty na brytyjskim formacie Just The Two of Us, który ukaże się już wkrótce na antenie Polsatu. Fakt podaje, że Joasia wystąpi z Piotrem Kupichą w parze.


Nic dziwnego, że dziewczyny dopiero zaistniały odkąd mają blond włosy, jak to uważa Monika Richardson “Nie wiem, jak to ująć, ale brunetki muszą być zrobione na tip-top, żeby w ogóle ktokolwiek je zauważył. Blondynce jest łatwiej zaistnieć, bo bardziej przyciąga wzrok. Pewnie dlatego mówi się, że mężczyźni wolą blondynki. To zabrzmi strasznie banalnie, ale ja w ciemnych włosach naprawdę zniknęłam w tłumie. Dlatego postanowiłam wrócić do blond włosów i oczekuję, że jako blondynka będę traktowana poważnie.”