Z czasem D&D przeistoczyło się w designerską markę znaną praktycznie na całym świecie i współpracującą z wieloma projektantami światowej sławy np. Benedetta i Carlo Tamborini czy Christie Bassil. 
Klasyka z początków działalności firmy niczym dobry duch inspiruje do tworzenia zupełnie nowych i niezwykle oryginalnych projektów. Jest cały czas obecna gdzieś w podtekście, ale niezbyt dosłownie. To bardzo piękny i efektowny melanż.
Zegary D&D doskonale pasują praktycznie do każdego wnętrza. Wykonywane z bardzo różnych tworzyw: szkło Murano, sklejka, drewno, stal polerowana lub malowana, tkanina. Potrafią być dominujące, wyzywające ale i niezwykle subtelne i eleganckie zarazem.  
Wieszając jeden z tych magicznych czasomierzy na ścianie naszego domu możemy postawić symboliczną kropkę nad „i” zwieńczając proces urządzania, lub po prostu sprawić sobie nie małą przyjemność i umilić patrzenie na nieubłaganie uciekający czas.
„Cucu” z porożem jelenia w roli głównej oraz kukułką w postaci rozweselającego gadżetu,

„Half time” niczym karmnik dla ptaszków z mieszkającą w nim kukułką,

„Bunker” z kukułką odzianą stosownie do sytuacji, jak sama nazwa wskazuje jest to Bunkier. 

„Oro” który złotem lub platyną oświetlać będzie nasze wnętrze niczym księżyc, 

„Gomitolo” w ciepłym sweterku który w dodatku możemy uprać,

„Butterfly” który nie zdołał utrzymać ulatujących niczym czas motyli na uprzęży i stał się tym samym swego rodzaju ikoną zegarowego designu.

To tylko przykłady a w ofercie D&D znajdziemy jeszcze wiele innych pełnych barw odmierzaczy czasu, świetnych również do pokoi dziecięcych.
Zegary D&D stanowią absolutnie ponadczasowy wystrój wnętrza. Mogą z nami wędrować z mieszkania do mieszkania i zawsze znajdą odpowiednie miejsce aby umilać nam życie.  
W ofercie tej włoskiej firmy (w Polsce dostępne w FOCUS ON , www.focuson.pl) znajdują się również elementy wyposażenia wnętrz jak np. wieszaki ścienne, stojące, półki, szafki, gazetowniki. W większości są to projekty Pascala Tarabay, który pełni również funkcję dyrektora kreatywnego D&D. Jest to postać, która w wielkim stopniu przyczyniła się do zmiany wizerunku firmy