Wedlug Performing Right Society for Music, brytyjski odpowiednik ZAIKSu, hit “I Can’t Get You Out Of My Head” interpretowany przez Kylie Minogue był najczęściej słuchany w dziesięcioleciu 2001 – 2011.

Kylie Minogue

Utwór napisany przez Cathy Tennis, początkowo przeznaczony dla Sophie Ellis- Bextor, stał się światowym hitem właśnie dzięki interpretacji australijskiej piosenkarki. Na drugim miejscu w klasyfikacji brytyjskiego stowarzyszenia znalazła się BritneySpears z utworem “Toxic”, a na trzecim Robbie Williams z piosenką “Angel”.

Kylie Minogue, która w tym roku kończy 44 lata, zaśpiewała na dwudziestej edycji finału konkursu Elite Model Look, udowadniając wszystkim, że jest w świetnej formie. Na pytanie dziennikarza Vanity Fair o plotki związane z jej operacjami plastycznymi i jej zdjęcia bez makijażu, które obiegły cały świat, zdradzając wyraźne ślady interwencji chirurgicznych, odpowiada zirytowana, że jeśli kobieta wstrzyknie sobie botox to wszyscy wytykają ją palcami, nie zauważając za to nowych oczu George’a Clooney’a.

Kylie Minogue

Kylie mówi, że najlepszy sposób aby zapomnieć o upływie czasu to rozluźnić się i zakochać się. Piosenkarka zaświadcza, że nie ma nic lepszego niż kolacyjka w dwoje, kiedy ona przygotowuje stół, on (Andrei Velenoso, hiszpański model, z którym jest od dwoch lat) gotuje. Po czym się otwiera butelkę wina i ogląda razem film.

Gratulacje Kylie. Mając świat u swoich stóp nauczyła się celebrować drobne przyjemności.


Autor: Izabella Frej