Ostatniego dnia marca, odbyło się oficjalne otwarcie La Perle, pierwszego wspólnego butiku duetu Zemełka & Pirowska oraz projektantki biżuterii Diny de Białynia Woycikiewicz. W małym, uroczymmiejscu mieszczącym się w centrum miasta można znaleźć piękną, ręcznie wykonywaną biżuterię i unikatowe ubrania. Indywidualne projekty designerek, uzupełniają okulary marki Massada,
naturalne kosmetyki Tso Moriri oraz obuwie i torebki Vintage.

La Perle"La Perle" to miejsce, które łączy nowoczesną wizję mody młodych projektantów z tradycyjnymi formami. Będzie to nowy i zaskakujący zarazem showroom, w którym każdy wielbiciel trendów znajdzie coś dla siebie. Pomysłodawczynie chcą pokazać, że również Kraków zasługuje na takie wyjątkowe miejsce jak ,’La Perle’, gdzie można się umówić na indywidualne spotkanie z projektantami, zapytać o poradę, uzyskać wsparcie w doborze kreacji i dodatków. Wszystko to w sympatycznej i indywidualnej atmosferze.

La Perle

Dodatkowo, będzie to pierwsze miejsce na modowej mapie Krakowa, oferujące tak szeroki wybór biżuterii Diny de Białynia Woycikiewicz oraz pełne kolekcje duetu Zemełka & Pirowska. W butiku będą również pojawiać się krótkie, pojedyncze serie ubrań wychodzące pomiędzy kolekcjami, które dostępne będą tylko na Dominikańskiej 3. Dlatego warto zaglądać tam częściej. Od tej pory będzie można wybierać, przymierzać, zamawiać i kupować produkty projektantek bez ograniczeń. Dopełnieniem oferty butiku są prawdzie "perełki" – skórzane torby z lat 50tych, oraz rozmaite akcesoria młodych, zdolnych polskich desingerów.

Butik "La Perle" ma szansę stać się ciekawym, wyróżniającym się miejscem, które za sprawą swojego
klimatu, domowej, ciepłej atmosfery sprawi, że zakupy będą jeszcze większą przyjemnością.

"La Perle", mieści się przy ulicy Dominikańskiej 3, Kraków, jest czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach 10:00-19:00.

Więcej informacji na stronie: http://zemelkapirowska.com/, na portalu facebook: https://www.facebook.com/ZemelkaPirowska.