W szczególności dla Giorgio Armani, którego "modny romans" z piosenkarką trwa i nie chyli się ku końcowi.

Znana z niebanalnego stylu i szokujących kreacji Gaga przypadła Armaniemu do gustu. Od niedawna możemy podziwiać szkice jakie udostępnił, uchylając rąbka tajemnicy co do image'u piosenkarki na azjatyckiej scenie podczas trasy koncertowe Born This Way Ball Tournée - po miastach największego kontynentu na Ziemi.

 

 

lady gaga giorgio armani

 

Giorgio określił współpracę z gwiazdą jako wiecznie ekscytujące przeżycie: "Podziwiam ją za to w jaki sposób używa mody jako scenicznego elementu i to jak przy tym buduje swoją postać. Ma wiele talentów i jest przy tym niezmiernie inteligentna. Tworzenie dla niej strojów scenicznych to dla mnie stymulujące i kreatywne przedsięwzięcie".

 

lady gaga giorgio armani

 

Cztery przedstawione przez Giorgio szkice są tego dowodem. Dostosował się do ekstremalnych form i materiałów "z przyszłości" idealnie pasujących do wizerunku artystki.

 

lady gaga giorgio armani

 

Ta współpraca jest dla Gagi spełnieniem marzeń. Od wielu lat podziwia jego kreacje, jednak do tej pory mogła jedynie kupować to, co przypadło jej do gustu. Aż do tego momentu. Sam Giorgio Armani tworzy dla niej kreacje na koncerty, występy, bale i rozdania nagród. Czegóż  chcieć więcej?


Autor: Martyna Łysakowska