Lady Gaga oraz Rihanna są inspiracją dla wielu dziewcząt na całym świecie. Ich styl jest oryginalny, futurystyczny, a czasem kontrowersyjny.
Wszystkie czasopisma modowe chętnie podpatrują w co się piosenkarki ubiorą.
Na imprezie poprzedzającej Grammy Awards, Rihanna pojawiła się w sukni Victora & Rolfa. Gdy Anja Rubik miała bardzo podobną sukienkę wyglądała rewelacyjnie. Natomiast artystka przypominała 6 letnią baletnicę, która postanowiła zrobić sukienkę z kolorowych chusteczek do nosa.
Lady Gaga na wczorajsze Grammy również założyła ciekawą kreację. Srebrna sukienka wyglądała jak gdyby została wykonana z folii. Gwiazda na imprezę zmieniła swoją fryzurę. Platynowe, proste włosy z grzywką zamieniła na intensywne żółte włosy z lekkimi lokami z lat 40-tych.

Obydwie Panie bardzo często towarzyszą sobie w modowych rankingach. Tym razem ciężko stwierdzić, która jest najgorzej ubrana.

Rihanna kompletnie nie dopasowała sukienki do siebie. Sama kreacja jest całkiem zabawna, jednak w połączeniu z kobiecymi kształtami piosenkarki wygląda to okropnie.
Lady Gaga sukienkę miała jak najbardziej dopasowaną do siebie. Problem w tym, że gwiazdy nie potrafią już rozróżnić oryginalności od kiczu, a niestety jest bardzo wąska linia między nimi.


Co sądzicie o kreacji Rihanny i Lady Gagi, hit czy kit?