Piosenkarka połączyła siły z Dr Dre, by stworzyć nowe słuchawki o nazwie „HeartBeats” czyli w wolnym tłumaczeniu „bicie serca”. Słuchawki wyglądają jak biżuteria i zostały zaprojektowanie, aby celebrować „sztukę i lifestyle muzyki”, mówi artystka.
„W najgłębszych godzinach nocy, są trzy rzeczy, które wyznaje; umarłabym gdybym zakazano mi pisania, kochania i mody” mówi Lady Gaga. „Heartbeats uosabia trójce zachowań człowieka z dodatkowym ślubowaniem, że muzyka ma znaczenie. Noś na swoich uszach Heartbeats, kochaj i świętuj sztukę I lifestyle muzyki.” HeartBeats pojawią się w sklepach w październiku a ich cena będzie się wahać w granicach od $99.95 do $149.95.

Słuchawki mają bardzo prosty wzór, są w postaci trójkąta ze ściętymi bokami. Na pewno cała wypowiedź piosenkarki o „trójcy świętej” zapowiadała się lepiej niż sam projekt. Od osoby, która uważa, że moda jest dla niej najważniejsza, spodziewaliśmy się rzeczywiście czegoś „odjazdowego” w stylu Lady Gaga. HeartBeats są ciekawe i sympatyczne, jednak myśleliśmy, że gwiazda zaprojektuje coś naprawdę „WOW”

Jak wam się podobają słuchawki?!