LADY GAGA ZOSTAJE OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2011


Kontrowersyjna artystka została wybrana przez czytelników internetowej edycji magazynu Vanity Fair osobowością ubiegłego roku. I sprzedała swój akt na aukcji w eBayu za 30 tysięcy dolarów.

Gaga została wybrana kobietą roku 2011 przez czytelników magazynu Vanity Fair. Jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie, prześcigając nawet  Oprah Winfrey, legendarną amerykańską królową tolk show.

LADY GAGA ZOSTAJE OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2011

Piosenkarka nigdy nie znudzi się ekscesami; ostatnio zdecydowała się pozować nago do rysunku i następnie sprzedać go na aukcji w eBayu.

Jej akt, narysowany został przez muzyka Tony’ego Bennett’a, z którym zaśpiewała w duecie piosenkę “The Lady Is A Tramp” przezaczoną na jego nowy album “Duets”. Rysunek został podpisany prawdziwym nazwiskiem artysty: Anthony Dominick Benedetto.

Dochód z aukcji został podzielony pomiędzy dwie fundacje: Exploring The Arts – promowanie sztuki w szkołach państwowych, której prezydentuje Bennett, oraz na fundację Gagi przeciwko przemocy w szkole: Born This Way.

Jak wiadomo, Lady Germanotta  nie lubi tracić czasu, więc dobrze go wykorzystała. Pozujac do rysunku Bennetta, pozowała jednocześnie do aktów tym razem fotograficznych autorstwa Annie Leibowitz.

Autor: Izabella Frej