Wszystkie akcesoria na włosy rezerwuje dla siebie. Jeżeli ktoś inny założy kokardę na włosy, od razu zostaje posądzona o kopiowanie LG. Mimo, że Doda zaczęła nosić wcześniej małe czarne kokardy, to w momencie kiedy pojawiła się blond gwiazda w Ameryce, to nagle Dorota została już okrzyknięta, że „papuguje”. Tak jest nie tylko z kokardkami, lecz również ze wszystkimi innymi gadżetami czy ubraniami. Futurystyczne okulary, krótkie spodenki czy naklejki na piersi.
U większości projektantów, jak Louis Vuitton, Moschino, Marc Jacobs, Dolce & Gabbana na nadchodzący sezon są większe lub mniejsze kokardy. Jesień 2009 oraz zima 2010 są przepełnione różnymi drobiazgami na włosy. Jednak co powinno się założyć, aby od razu nie zostać posądzonym o wzorowanie się na Lady Gaga?!

Projektantka Lara Vincent stworzyła całą serię różnych dodatków na włosy. Co powiecie na czerwone serce, jako alternatywa dla kokardy?! Lara jest studentką kierunku projektowania mody w Toronto. Jej projekty powodują, że wygląda się bardzo zmysłowo, oryginalnie oraz modnie. Jej „kapelusze” są w postaci małych rożków obleczone piórami czy tiulem. W kolekcji również znajdziemy woalki wykończone kwiatuszkami.
W galerii poniżej znajdziecie kilka ciekawych sposobów, aby wyglądać modnie, i nie zostać posądzonym, że LG jest naszą ikoną mody.

Czy dla innych gwiazd Lady Gaga nie staje się powoli Lady zGaga?!