Gwen Stefani, która od kilku lat promuje swoją markę Lamb, czyli "Love, Angel, Music, Baby", w której oddaje w 100% swój styl. W ubraniach przez nią projektowanych widać samą piosenkarkę. Dlatego główną klientelą LAMB są jej fani. Jak co sezon podczas tygodnia mody w Nowym Jorku piosenkarka pokazała swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień 2010 / zima 2011. Wszystko inspirowane rockiem i stylem popu lat 80-tych. Ubrania retro, militaria, styl bieliźniany to główne cechy kolekcji. Dominują w niej spokojne kolory takiej jak: zielony, niebieski, khaki, szary, czarny oraz biały.
Znajdziemy również kolorowe akcenty, jak chociażby geometryczne nadruki na t-shirtach czy sukienkach
Oczywiście nie mogło zabraknąć jeansów, lekko bufiastych, spodni z materiału oraz czarne, obcisłe rurki emitujące skórę. Jednak nie brakuje krótkich spódniczek, które zostały zestawione z grubymi pończochami. Szczególna uwaga należy się kurtką skórzanym, które są bardzo dobrze skrojone.
Kolekcji brak jest spójności. Gwen inspirowała się całym kalendarzem różnych dekad, od spódniczek bieliźnianych z lat 30tych, po płaszcze w panterkę z lat 60tych, po bufiaste ramiona z lat 80tych. Brakuje wspólnego mianownika, który występuje na pokazach wielkich projektantów troszkę przeszkadza i powoduje, że trudniej jest ocenić poziom kolekcji.
Ubrania na pewno są niezłe, jak na piosenkarkę, dlatego jesteśmy mile zaskoczeni.

Jak oceniacie nowe projekty Gwen?