Politykom jak zwykle się bardzo nudzi. Zajmują się wszystkim tylko nie swoją pracą. W zależności od polityka każde wejście do show-biznesu jest inne. Niektórzy próbują swych sił sami promując własną osobę, inni wykorzystują do tego…Dodę.

Kilka tygodni temu Radosław Sikorski odwiedzając USA wystąpił w programie "Morning Joe" w MSNBC. Zdradził dziennikarzom, że Polska ma lepszą Paris Hilton, która nazywa się Doda i może dać jej numer telefonu. "Doda jest lepiej wyposażona od Paris" - zachwalał. Sikorski uważa, że przysłużył się Polsce, a szczególnie Dodzie. Jak twierdzi o takiej reklamie nie jedna gwiazda mogła by pomarzyć. Szkoda tylko, że polityk miał promować Polskę, a nie piosenkarki, które są lepiej „wyposażone”.

Również Stefan Niesiołowski postanowił wypowiedzieć się na temat piosenkarki. Na szczęście tym razem o jej piersiach nie było mowy. Ostatnie wypowiedzi Dody o Biblii, a w szczególności zdanie “ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła" wywołało zdecydowaną reakcję Niesiołowskiego. Jak pisał dla serwisu pitbul.pl “Zajmowanie się takimi sprawami jest poniżej ludzkiej godności. Z całym szacunkiem, przyzwoici ludzie, którzy wnoszą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury, niech się zajmą czymś innym. Nie wiem, czy ta kobieta wie, z jakimi krajami Polska graniczy i co to jest Biblia. Niech wymieni choć jednego króla Polski. Może niech przyjdzie topless do Sejmu i będzie to kolejna okazja do zareklamowania jej osoby. Prośba do wszystkich zajmujących się tą sprawą jest taka - nie robić tej pani darmowej reklamy.” Wicemarszałek sejmu nie pomyślał, że to właśnie on dopiero jej robi darmową reklamę. Wypowiedź tak ważnych osób na temat Dody i na dodatek proponowanie jej “przyjście nago do sejmu” wróżą złe rokowania dla Polski.

Sytuacja z Kazimierzem Marcinkiewiczem, który lansuje się z Isabel po warszawskich klubach nie wygląda też najlepiej. Zostawienie dzieci oraz żony dla nieprzespanych nocy i skacowanych poranków na pewno nie służy byłemu premierowi. Co Wy sądzicie o politykach w show-biznesie?!