Hotel Jabłoń wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i przygotował dla nich trzy nowe, „zimowe” pakiety zabiegów SPA.

Hotel Jabłoń znajduje się na skraju Puszczy Piskiej, 2 km od Pisza, nad brzegiem pięknego jeziora Brzozolasek. Dysponuje 45 pokojami, a w tym 10 pokojami de lux, 14 pokojami w całorocznych domach mazurskich i 13 pokojami standard.

Walory przyrodnicze pozwalają gościom wypocząć po intensywnym czasie – hotel oferuje liczne zabiegi SPA, a w swojej najbliższej okolicy posiada ścieżki rowerowe, trasy przygotowane do narciarstwa biegowego i nieograniczone możliwości joggingu i nornic walkingu. Jest też miejscem, w którym zorganizować można wszelkiego rodzaju konferencje i spotkania biznesowe – dysponuje 5 klimatyzowanymi salami szkoleniowymi.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na dodatkowe atrakcje i malejącą temperaturą za oknem Hotel Jabłoń wprowadził trzy nowe pakiety SPA: Pożegnanie Lata, Odnowa i Serce Wulkanu.

Pożegnanie Lata pomaga klientom pożegnać się z zimą przy pomocy owoców w każdej postaci, zarówno w postaci masaży i maseczek, a także owocowych koktajli. Odnowa wprowadza nas w zimowy nastrój, pozwala się do niego przygotować i zregenerować po wysuszającym skórę lecie, a Serce Wulkanu zostało stworzone, by pomóc w znoszeniu zimna, rozgrzewaniu i energetyzowaniu.
Gorące zabiegi w środku zimy to idealny sposób na relaks.