Potężny 15-calowy notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7 stanowi wyraz wieloletnich wyścigowych tradycji Automobili Lamborghini. Model VX7 został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać sportowy, agresywny wygląd supersamochodów Automobili Lamborghini. Jednocześnie dzięki odważnemu designowi będzie wyrazistą wizytówką jego właściciela.

Najnowszy notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7 cechuje się ekskluzywnym, industrialnym designem oraz niespotykaną wydajnością. Jego opływowa linia przywodzi na myśl maskę Lamborghini Murcielago LP640 – jednego z najszybszych i najbardziej pożądanych supersamochodów na świecie. Dodatkowo obniżony przód i podwyższony tył notebooka nadają mu charakterystyczny dla włoskich samochodów aerodynamiczny kształt. Gdy otwieramy laptopa, pierwsze skojarzenie od razu przywodzi na myśl deskę rozdzielczą Lamborghini. Skórzane wykończenia podpórek na nadgarstki doskonale komponują się z lśniącą aluminiową konstrukcją.
ASUS-Automobili Lamborghini VX7 jest jednym najbardziej zaawansowanych notebooków wyprodukowanych przez firmę ASUS. Zapewniając najwyższą wydajność w grach, multimediach, rozrywce online i pracy ASUS VX7 pozostaje wierny rodowodowi supersamochodów Automobili Lamborghini.

ASUS-Automobili Lamborghini VX7: legendarny design

ASUS-Automobili Lamborghini VX7 stanowi połączenie wartości, z którymi identyfikują się obie marki. Jest to komputer najwyższej klasy zaprojektowany dla wymagających użytkowników, którzy przykładają jednakową wagę zarówno do luksusowego wykonania, jak i do zaawansowanej technologii.

Liczne elementy wzornictwa nowego notebooka firmy ASUS pełnią podwójną rolę. Z jednej strony stanowią hołd złożony inżynierii oraz stylowi Automobili Lamborghini, z drugiej praktycznie przyczyniają się do zwiększenia wydajności urządzenia. Przykładem takiego połączenia funkcjonalności i designu są szczeliny chłodnicze z tyłu notebooka - zapewniają doskonałe rozpraszanie ciepła, a jednocześnie przywodzą na myśl unikatowe tylne światła i elementy układu wydechowego samochodów Automobili Lamborghini. Podobną filozofią kierowali się projektanci ASUS podczas projektowania przycisku zasilania (w kształcie przycisku uruchamiania silnika), wykończonych skórą podpórek na nadgarstki oraz lekkiej, ale wytrzymałej aluminiowej konstrukcji.

VX7 jest dostępny w dwóch klasycznych kolorach Automobili Lamborghini ― pomarańczowym i czarnym. Kolory są licencjonowane i skomponowane tak, aby zachować przykuwający uwagę wygląd słynnego Lamborghini Murcielago LP640.

ASUS-Automobili Lamborghini VX7: wydajność i włoski temperament

Gwarancją najwyższej wydajności komputera ASUS-Automobili Lamborghini VX7 są unikalne podzespoły, które po raz pierwszy pojawiły się notebooku w takiej konfiguracji. Sercem komputera jest czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 drugiej generacji, oparty na architekturze Sandy Bridge. ASUS VX7 jako pierwszy notebook na świecie został wyposażony w oddzielną kartę graficzną NVIDIA® GeForce™ GTX 460M z 3 GB dedykowanej pamięci wideo. Nowy notebook firmy ASUS posiada hybrydowy dysk twardy o pojemności 1,25 TB i prędkości ok. 10 000 obrotów na minutę, który zapewnia wysoką wydajność i superszybki dostęp do danych.

Konfiguracja i cena modelu VX7-SZ029V, który zostanie wprowadzony na polski rynek:

Matryca: 15.6" LED FHD

Procesor: i7-2630QM

Karta graficzna: nV GTX460M 3GB DDR5

Pamięć RAM: 16G DDR3

Dysk HDD: 1.5TB(2x750GB) 7200

Napęd: 2xBDRW

System operacyjny: Win7P

Cena urządzenia: 7999 PLN