Kobiety bez względu na wiek uwielbiają legginsy. Są wygodne, modne i można je nosić niezależnie od pory roku. W sezonie wiosna/lato 2012 / 2013 nie zabraknie ich w szafach Pań podążających za trendami.

Modne legginsy nosimy w zestawie z tuniką, dłuższym swetrem czy modnym T-shirtem.

Największym zainteresowaniem cieszą się czarne modele. Pasują niemal do wszystkiego. Idealnie sprawdzą się odcieniach brązu, szarości, fioletu czy zieleni. Dla odważnych kobiet proponujemy wzorzyste legginsy. Szczególnie popularne są te udekorowane kwiatami.

Legginsy nie są przeznaczone dla każdego typu sylwetki. Zbyt masywne uda czy anorektyczne nogi wykluczają możliwość ich noszenia. Poprzez dodatki np. swetry czy długie T-shirty można zamaskować swoje wady. Należy do robić niezwykle starannie i z zachowaniem dobrego smaku.

Legginsy zastąpiły spodnie.  Wkradły się przebojem do codziennej garderoby. Tak modne w latach 80tych wróciły w wielkim stylu. Pasują zawsze i wszędzie.

Podkreślona i wymodelowana pupa w legginsach ? To marzenie wielu kobiet i obiekt pożądania mężczyzn. Legginsysexy i to stanowi o ich ponadczasowej popularności. Trend dekady ?

Autor: B.A