Jeszcze do niedawna zapomniane przez wszystkich, dziś od kilku sezonów obowiązkowe w garderobie. Najpierw były legginsy, później tregginsy, a w nadchodzącym sezonie modne będą jegginsy, czyli jeansowe legginsy. Każda kobieta ma przynajmniej jedną parę. Mimo, że powinny zniknąć z rynku od roku nadal są bardzo chętnie kupowane. Strój ten noszą panie ze wszystkich grup wiekowych. Legginsy mają również bardzo szeroką rozpiętość cenową. Znajdziemy jedne za kilka złoty, a inne nawet za kilkadziesiąt tysięcy.
Co jakiś czas powstają różne wariacje na ich temat. Projekty legginsów stają się coraz bardziej śmielsze. Powycinane, obcisłe powodując, że noga wygląda w nich jak szynka pozawijana sznurami zrobiła się bardzo popularna u gwiazd. Beyonce, Lady Gaga, Doda, Lindsay Lohan oraz kilka innych celebrytek nie mogą się z nimi rozstać.
Projektant Marios swoje legginsy połączył  z długą koszulą za pomocą szelek, a wszystko zostało stworzone z jednego materiału. Na dodatek na wysokości ud jest seksowne wycięcie. Pomysł troszkę zwariowany, jednak na pewno znajdzie wiele zwolenniczek.
Nam najdziwniejsze wydają się te z odkrytym tyłkiem na zewnątrz. Lake & Stars na przyszły sezon wypuszcza farbowane jegginsy z olbrzymim wycięciem z tyłu. Myślicie, że takie legginsy są w stanie przejść?