Legia obniża ceny biletów na mecze PE i ME

Zarząd KP Legia Warszawa postanowił obniżyć ceny kart wstępu na mecze Pucharu Ekstraklasy i Młodej Ekstraklasy. Wprowadzone zostały również w tych rozgrywkach nowe kategorie biletów, a kobiety, dzieci do lat 10 oraz członkowie fanklubów wejdą na stadion za darmo!
Na spotkania Pucharu Ekstraklasy bilet normalny kosztować będzie 10 zł, ulgowy 5 zł. Na mecze Młodej Ekstraklasy kibice nabędą bilet normalny za 5zł, a ulgowy za 2 zł.

Na rozgrywki Pucharu Ekstraklasy i Młodej Ekstraklasy zostają wprowadzone bilety rodzinne, które obejmują jedną osobę dorosłą i dwoje dzieci do 13 roku życia. Bilet rodzinny na mecze Pucharu Ekstraklasy kosztuje 15 zł, na mecze Młodej Ekstraklasy 7 zł.

Spotkania PE i ME kobiety oraz dzieci do lat 10 obejrzą za darmo. Warunkiem zakupu biletu ulgowego dla dziecka w wieku 11-13 lat jest posiadanie karty kibica.

Grupy zorganizowane do 17 roku życia roku oraz zgłoszone fankluby wchodzą za darmo w ramach akcji „po szkole na zakole”, która obecnie została przeniesiona na trybunę przed krytą.

Do wstępu na mecze Pucharu Ekstraklasy i Młodej Ekstraklasy uprawniają również karnety.