Już od ponad roku obserwujemy swoisty powrót do trendów z lat 80-tych. Codziennością stały się wizerunki ikon pop kultury na koszulkach czy też innych dodatkach do naszej garderoby. I to właśnie w latach 80-tych LEGO przeżywało swoisty renesans. To właśnie wtedy pojawiły się niezwykle ciekawe zestawy, które przyciągały uwagę nie tylko dzieci! Na początku XXI wieku słynne klocki dotknął krótkotrwały kryzys. Jednak teraz już od ponad roku znowu są na topie.

Co więcej znani projektanci kreują zupełnie nowe trendy z udziałem klocków Lego. Jean-Charles de Castelbajac postanowił wykorzystać klocki podczas swoich pokazów. Są one naturalnymi dodatkami do prezentowanych kolekcji. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający. W końcu następuje era kiedy to my sami możemy stać się konstruktorami naszej mody! Trzeba przyznać, że torba z wizerunkiem klocuszków prezentuje się naprawdę ciekawie.

Jednak prawdziwym hitem od JCDC jest zegarek a'la klocki. Jest to gadżet ''must have'' dla każdej osoby któa chce być nie tylko na topie, ale przede wszystkim jest fanem/ką LEGO. Zwieńczeniem całej kolekcji JCDC jest nietypowy filmik z udziałem LEGO- ludzików. Przedstawia nic innego jak pokaz mody. Wszystko zostało idealnie dopasowane i do tego ta muzyka... A Wam jak się podoba najnowszy trend LEGO? Przypadł Wam do gustu czy jest może dla Was za dziecinny?