Polską modelkę warszawskiej agencji Avant Management Kasię Struss możemy podziwiać w niezwykle lekkiej i letniej stylizacji na okładce miesięcznika dla kobiet – „Pani”.
W środku znajdziemy kilka zdjęć z Polką, która prezentuje nam światowe trendy na sezon jesień – zima 2009.

Sama stylizacja Panny Struss na okładce pozytywnie mnie zaskoczyła. Już wyjaśniam dlaczego. W pierwszej chwili, gdy ją zobaczyłam byłam zdecydowanie na NIE, ponieważ nie cierpię (dosłownie) stylizacji „cała w jeansie”. Zwyczajnie ona do mnie nie przemawia i wydaje się mocno odpustowa. Niemniej patrząc na poszczególne elementy Kasi zachwyciłam się. Potem już całość wyglądała dla mnie lekko i wręcz dziewczęco w nieco hippisowskim wydaniu. Zwłaszcza przemawia do mnie koszula bez rękawków w kratkę i chusta zapleciona w szlufki jeansów. Do tego ten lekki nieład na głowie i modelka wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa.

Okładka idealna na zakończenie lata. Niby jeszcze słońce potrafi nam zaświecić mocniej, ale już czuć nadchodzącą jesień.

Kasia Struss jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek młodego pokolenia na świecie. Biorąc pod uwagę liczbę jej udziałów w pokazach sezonu wiosna 2009 zajmuje dumną pierwszą pozycję. Podczas ostatnich Fashion Week w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu wzięła udział w 67 pokazach. Naprawdę imponująca liczba!

Przypomnę, dla tych, które może nie wiedzą lub zapomniały, że rok temu w maju Kasia Strusińska (bo tak nazywa się naprawdę) gościła na okładce letniego wydania „Pani”. Zaś w środku mogłyśmy przeczytać z nią wywiad, w którym zdradziła kulisy swojej drogi do sławy i sukcesu.

Zdjęcie: Kasia Struss na okładce Pani, wrzesień 2009 r

Więcej na jejmoda.pl