Opublikowane na łamach najnowszego numeru magazynu Glassbook zdjęcia, autorstwa fotografa Condry’ega Calvina Mlilo, zabierają nas w magiczną, intymną podróż do świata uwodzicielskich, ostrych kobiet. Sesja „Red room” (pol. czerwony pokój) jest wyrazista, pełna koloru i odarta z niedopowiedzeń.
Zdjęcia są sugestywne i bezpośrednie, jednak modelka zdaje się niewinna i na swój sposób wyrafinowana. Pozująca w seksownych, dopasowanych kreacjach kobieta pozostaje tajemnicza i uwodzicielska. Czerwone tła i rozmyte kontury nadają sesji dynamizmu i elektryzującej niepewności.
Fotograf zaprosił do współpracy znaną modelkę Nokol S z agencji profilemodels. Makijaż i fryzurę wykonała Sheri Vegas. Nokol S pozuje z zaczesanymi do tyłu włosami, w mocnym, kolorowym, kobiecym makijażu. Zdaje się nie pozostawiać złudzeń.
Za stylizację bielizny do sesji odpowiada Ashley Rae Tapping. Ashley-Rae wybrała dla modelki komplety w stylu retro, orientalne sukienki i jedwabny szlafrok. Z ubraniami zestawiła zalotne i kobiece dodatki – duże kolczyki i kolorowe opaski. W sesji wykorzystano bieliznę od Astuko Kudo, La Senza i Marks & Spencer.