Wbrew lansowanym w ostatnich latach trendom, które zakazywały kobietom wszelkiej formy opalenizny, ten sezon przywraca do łask brązową skórę.

Rzecz jasna nie opalamy się na solariach, ale używamy samoopalaczy, które mają zamienić kolor naszych twarzy i ciała w niemal czekoladowy.

Trend, który wypłynął na przekór lansowanym w mediom wartościom, dominuje na plażach tego lata podobnie jak eksponowanie przez kobiety swoich brzuchów i topless, które zawładnęło w końcu polskimi plażami.

Sesja zdjęciowa, którą prezentujemy, ukazała się w magazynie ELLE. Modelka, która eksponuje nadmiernie brązową twarz to Alicja. Za zdjęcia odpowiada Firat Kocak.

Kontrast między słowiańskimi rysami modelki i jej blond włosami a nadmierną opalenizną okazuje się jednym z trendów lata 2014. Całość paradoksalnie nie wygląda kiczowato, a niezwykle spójnie. To stylizacja, która podkreśla, co jest modne w sezonie lato 2014. Rekomendacja trendu.pl, o ile nie wyniszczamy ciała nadmierną opalenizną, ograniczając się do kremów brązujących ciało i twarz.