Zima w pełni, czyli Bałwanek i Reniferek jeszcze grasują na sklepowych półkach, ale ORIGINAL SOURCE już myśli, jakie warianty powinny Was orzeźwiać latem. I tutaj niespodzianka, jak zawsze nierutynowa. Tym razem decyzję o nowych zapachach podejmą w 100% fani marki. Od 8 stycznia na polskim profilu ORIGINAL SOURCE na fejsie można decydować poprzez głosowanie, które warianty latem znajdziemy w swoich łazienkach. Najpopularniejsze zapachy wejdą do produkcji i soczyście zaleją sklepowe półki. Dla fanów... wszystko! Czy może być większa miłość niż ta?
Marka ORIGINAL SOURCE już przyzwyczaiła swoich fanów do nierutynowych działań, np. poprzez zimową aplikację konkursową Dziergaj szalika! czy gigantyczne butle ORIGINAL SOURCE rozdające produkty na eventach i w sklepach na terenie całej Polski. Teraz przyszedł czas na kolejne nierutynowe zagranie. Tym razem to fani marki podejmą decyzję, które warianty letnich żeli pod prysznic zaleją za kilka miesięcy nasze łazienki.
Między 8 a 21 stycznia, na oficjalnym profilu marki ORIGINAL SOURCE NIE ZAWIERA RUTYNY www.facebook.com/originalsourcepl trwać będzie głosowanie. To WY będziecie mogli zadecydować jakie zapachy wejdą do limitowanej, letniej kolekcji żeli pod prysznic. Spośród 4 zaproponowanych przez ORIGINAL SOURCE zapachów, te dwa, które otrzymają najwięcej głosów będą podbijały serca Polaków w kolejnym sezonie. Słabo?
Przedstawiamy warianty, których zadaniem jest naturalnie i intensywnie zawojować lato! Poznaj wszystkie i zagłosuj na swojego faworyta na www.facebook.com/originalsourcepl.

1. ORIGINAL SOURCE WILD BERRIES czyli owoce najdziksze z dzikich, mocno związane z rodem jagodowych. ORIGINAL SOURCE chętnie zamknie je na całe lato w butelce intensywnego żelu pod prysznic. Możesz je uwolnić i dać im szansę na prezentację umiejętności w walce z rutyną.
2. Czy ORIGINAL SOURCE GOLDEN PINEAPPLE, rozpocznie letnią gorączkę złota? To zależy od Ciebie. Apetyczny ananas może zaprezentować swoje porywające właściwości ukryte w butelce orzeźwiającego żelu pod prysznic. Może być cenniejszy i o wiele bardziej aromatyczny niż złoto. Chcesz go mieć? 
3. ORIGINAL SOURCE CACTUS & GUARANE to kolejny pretendent do tytułu letniej nowości. W gorącym Meksyku z kaktusa robią ... srebro i złoto, ale ORIGINAL SOURCE dodał do niego guaranę i wystawia go do walki z rutyną. Ten duet potrafi zaradzić objawom zmęczenia słońcem. Chcesz się przekonać jak gładko dadzą sobie radę z letnim upałem? Głosuj!
4. Jeśli w mieście pojawia się mięta, wiedz że coś się dzieje! Do tej pory brylowała w 2 odsłonach, a teraz pojawia w towarzystwie zielonej herbaty, czyli ORIGINAL SOURCE SPERMINT & GREEN TEA. Razem sprawią, że po ciele przebiegnie zimny dreszczyk. Idealny żel do walki z rutyną na meksykańskiej pustyni.
Ty decydujesz czym latem będą pachniały nasze łazienki! Nie ma na co czekać. Loguj się na fejsa, zamknij oczy, spróbuj poczuć wymarzony zapach i głosuj na swojego faworyta! Do dzieła!