Wyjątkowa linia Levi’s® Product With Roots prezentuje old-school’owe dżinsy i kultową denimową kurtkę Levi’s® 201®. Nawiązując do mocnego trendu „denim od stóp do głów”, a także do bardzo popularnych obecnie robotniczych stylizacji, marka przygotowała nie lada niespodziankę dla wszystkich miłośników dobrego stylu vintage.

Robotniczy styl, który po raz pierwszy pojawił się na gwarnych, tętniących życiem ulicach tokijskiej dzielnicy Harajuku, teraz zyskuje popularność na całym świecie. Odświeżona i uwspółcześniona wersja oryginalnej robotniczej odzieży z linii Levi’s® 201® – jednego z pierwszych projektów marki, już w czerwcu będzie dostępna w sklepach. Proste, na pierwszy rzut oka zwyczajne projekty były częścią kolekcji sprzed 100 lat, skierowanej głównie do poszukiwaczy złota, jako tańsza alternatywa kosztownych wówczas 501®. Dżinsy 201® z charakterystyczną jedną tylną kieszenią, guzikami z dziurką wewnątrz, materiałową naszywką z logo marki dziś znów powracają na ulice.

Obecna moda na industrial spowodowała, że linia Levi’s® 201® gotowa jest do ponownych narodzin - prosta sylwetka i unikalna pojedyncza kieszeń nigdy wcześniej nie doczekały się tak idealnego czasu na wielki powrót. Dzisiaj 201®-nki uszyte są z najlepszej jakości materiałów, a całościowemu denimowemu lookowi swoistego charakteru nadaje pojedyncza kieszeń na kurtce i na dżinsach. Dżinsowy set 201® został lekko odświeżony i dostosowany do obecnych trendów, ale autentyczny duch wynalazcy blue jeans jest bez wątpienia wciąż zauważalny