Salony z bielizną Li PARIE od dłuższego czasu aktywnie wspierają kobiety, doświadczone nowotworem piersi. Specjalnie dla nich organizują intymne spotkania, w trakcie których, amazonki mogą znów stać się piękne oraz odzyskać poczucie własnej wartości. Już w czwartek 5 maja, odbędą się kolejne warsztaty, które na zawsze odmienią ich wizję własnej kobiecości.


Dla większości z nas zakup bielizny jest cudownym antidotum na wszelkie chandry, zawody miłosne i przeciwności losu. Dreszczyk emocji towarzyszący przymiarkom, zwłaszcza tych najbardziej ekstrawaganckich modeli, sprawia, że czujemy się seksowne i ponętne, ukazując naszą kobiecą naturę w pełnej krasie. Idealnie dobrany biustonosz, w najmodniejszym kolorze czy kroju, stymuluje do wyprostowanej sylwetki, poprawia i zaokrągla kształt biustu, znacznie wpływa na komfort noszenia bielizny, wspomagając utrzymanie jego ciężaru. Zakupy, połączone z profesjonalną usługą dopasowania odpowiedniej bielizny z pewnością dodadzą nam energii i siły, aby dalej stawiać czoła codzienności i wszelkim przeciwnościom losu.

Te z nas, które los doświadczył nowotworem piersi, zwykle tracą poczucie własnej wartości, nie czując się w swej skórze kobieco i atrakcyjnie. Tracą wiarę, że życie z chorobą to utrata jakości i pełni życia. Li PARIE wspiera amazonki, ucząc je, jak akceptować swoje ciało, pozostać kobietami pewnymi swych atutów i swojej zmysłowości. Warsztaty brafittingu dla amazonek, organizowane w dniu 5 maja w Li PARIE, specjalnie dla pań po mastektomii, rekonstrukcji czy plastyce piersi, udowodnią, że każda kobieta na nowo może stać się seksowną i pewną siebie.

Bogate w doświadczenie i wiedzę profesjonalne brafitterki Li PARIE przeprowadzą każdej z Pań bieliźnianą metamorfozę.  Efekt tej przemiany będzie widoczny od razu. Kobiety otrzymają wiele fachowych i nowatorskich porad dotyczących możliwości wyrównywania wielkości biustu, utrzymywania go na jednakowej wysokości, eksponowania i zabezpieczania dekoltu, wyszczuplania i prostowania sylwetki, odciążania kręgosłupa i ramion, zaznaczania talii i wiele innych...

Otwieramy rewolucyjne okno nowych możliwości noszenia bielizny i modelowania figury dla kobiet po mastektomii.  To szybki powrót do kobiecości.  Od tej pory bez skrępowania będą czerpać prawdziwą radość z robienia zakupów w przyjaznych każdej kobiecie salonach oraz z noszenia pięknej, kolorowej i finezyjnej bielizny.

5 maja, dla wszystkich amazonek oraz dla osób, które przyprowadzą zaprzyjaźnioną amazonkę, Li PARIE przygotowało specjalne atrakcje. Każda z pań, w ciągu 30 minut indywidualnej i profesjonalnej konsultacji z profesjonalną brafitterką dowie się, w jaki sposób dbać  O ZDROWIE I PIĘKNO PIERSI  poprzez odpowiednio dobraną bieliznę. Ta wiedza umożliwi jej powrót do codzienności z podniesionym wysoko czołem i zalotnym uśmiechem na twarzy. Ponadto, na amazonki i ich przyjaciółki czekać będzie 15% rabat na zakupy oraz eleganckie pudełko ręcznie wykonanych czekoladek z różową wstążką. Przez cały dzień warsztatom dla amazonek w salonie Li PARIE na ul. Chmielnej 15, towarzyszyć będzie degustacja szampana oraz świeżych, pachnących wiosną truskawek.

Indywidualne konsultacje: Jolanta Lewcika –ekspert brafittingu dla amazonek 602745089