Od dłuższego czasu poszukiwałem miejsca, w którym znajdę ukojenie z dala od popularnych tras, ale w nowoczesnej formule. Przez przypadek trafiłem na wizualizację hotelu w miejscowości Limanowa, która jest malowniczo położona pomiędzy Rabką Zdrój a Nowym Sączem.

Do wizyty zachęcają designerska bryła budynku i pozytywne opinie gości. Postanowiłem zaryzykować i dokonać rezerwacji. Lokalizacja LimanoVa Hotel zaskakuje pozytywnie. Widok na góry i współczesna architektura obiektu generują pozytywną energię.


LimanoVa Hotel

Obsługa hotelu zachwyca wysokim standardem, który jest niedostępny w renomowanych hotelach pięciogwiazdkowych. Pracownicy recepcji wstają każdorazowo przy pojawieniu się gości, co stanowi wyraz szacunku i podkreśla jakość hotelu. Pamiętajmy, że znajdujemy się w miejscu wyróżnionym jedynie trzema gwiazdkami.

Zmęczony podróżą trafiłem do minimalistycznie zaprojektowanego pokoju, w którym dominowały wyrafinowane wzornictwo, jakość wykonania i wygoda. Nie ma tu mowy o kompromisach. Czekają na nas wysokiej jakości kosmetyki, płaski telewizor i wygodne łóżko. Do tego wszechobecny zapach świeżości i czystość, która jest dostrzegalna w każdym detalu.


Pokój hotelowy


Łóżko

Restauracja hotelowa serwuje dania w stylu „Nowej Kuchni Polskiej”. Polecam gęś, która została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami. Wielbiciele alkoholi delektują się lokalnym piwem z regionu i bogatym wyborem win. Brakuje jedynie trunków z pobliskiej Słowacji. Praca kelnerów jest uprzejma i sprawna.


Restauracja Limka28

Część SPA to pachnące nowością sauny fińska i parowa, prysznic wrażeń oraz jacuzzi. LimanoVa Hotel należy pochwalić za gotowe zestawy ręczników dla saunowiczów (duży, średni i mały) oraz olejki zapachowe.


Sauna parowa i jacuzzi


Sauna fińska


Przestrzeń obok sauny fińskiej

To jeden z pierwszych hoteli w Polsce, który wdraża trend na maskluzywność, czyli ekskluzywną jakość dostępną za przystępną cenę. Najlepszy stosunek wartości do jakości w południowej Polsce i totalna rekomendacja trendu.pl.

LimanoVa Hotel to oaza wyciszenia i udanej architektury podlana sosem znakomitej obsługi. Butikowy obiekt oferuje jedynie 32 pokoje, a jego kameralny charakter pozwala osiągnąć stan wewnętrznej harmonii i odprężenia.

Nominacja trendu.pl w konkursie modne hotele 2016 w rankingu, który ukarze się już we wrześniu.


Taras


Sala konferencyjna

www.limanovahotel.pl