złota edycja Martini


Do marca 2012 dostępna będzie na rynku limitowana edycja wermutu MARTINI Gold, która została stworzona przez herbalistów MARTINI i duet włoskich projektantów Dolce&Gabbana. Wielbiciele MARTINI to ostatnia szansa na zakup tego unikatowego złotego eliksiru! Luksusowa edycja MARTINI Gold miała swoja światową premierę jesienią 2010 roku.

W drogocennym złotym eliksirze znalazła się tradycja i nowoczesna technologia oraz aromaty rzadkich i wartościowych roślin. Domenico Dolce i Stefano Gabbana zaprojektowali także butelkę w kolorze satynowego złota, schowaną w eleganckim czarnym pudełku, na którym obok kultowego logo MARTINI® pojawia się logo Dolce&Gabbana. W światowej kampanii MARTINI® Gold wzięła udział gwiazda włoskiego kina, zjawiskowo piękna Monica Bellucci.

MARTINI i Dolce&Gabbana - dwie włoskie legendarne marki będące ikonami stylu i ambasadorami “Italian way of life” rozpoczęły współpracę wiele lat temu. W największych butikach Dolce&Gabbana na całym świecie powstały ekskluzywne bary i strefy dedykowane MARTINI®. Znajdują się one m.in. we Florencji, Paryżu, Wiedniu, Tokio, Szanghaju oraz we włoskiej stolicy mody – Mediolanie.

Obecnie marki zamykają wspólny projekt MARTINI® Gold , ale na pewno wkrótce usłyszymy o nowym, wspólnym przedsięwzięciu.

nowe Martini