Dior właśnie wypuścił kolekcję limitowaną specjalnie na Boże Narodzenie. Inspiracją dla stworzenia makijażu był klimat XVIII-wiecznego Wersalu - przepych, drogocenne klejnoty, błysk i gra światła. Gwiazdkowy look Diora to głównie srebro i fiolet, które idealnie sprawdzi się zarówno w święta jak i sylwestra.
W kolekcji po raz kolejny przywołano Aurora Borealis – jest to sławny kryształ, od którego zaczęła się trwająca ponad pól wieku współpraca marki Dior ze Swarovskim. Kryształ odtwarzał grę promieni słonecznych odbijających się w sali luster Pałacu Wersalskiego. Dior wypuścił w 1956 kolekcję biżuterii wykorzystując kryształ po raz pierwszy.

Teraz za 365 złotych możemy mieć owalny medalion wysadzony kryształkami. Wśród nich są 52 kryształy Swarovskiego, w tym 4 Aurora Borealis. W medalionie znajdziemy lśniący błyszczyk do ust w dwóch odcieniach: 001 - niemal transparentny Pure Crystal i 251 – różowy Pink Crystal.
Jeżeli nie przepadasz za błyszczykami proponujemy pomadkę Rouge Dior, która występuje w dwóch odcieniach ulubionego koloru Christiana Diora, 465 Rose Illustre i 585 Mauve Aristocratique (Cena: 124 zł).

Do tego koniecznie błyszczące cienie w metalicznych kolorach. W kolekcji znajdują się dwa cienie Cristal Boréal (z tłoczonym kryształowym motywem) - 012 - srebrny Pure Silver i 152 - opalizujący fiolet Precious Purple (140 zł). Na dodatek znajdziemy również 5 Couleurs Iridescent, czyli dwie nowe palety intensywnie błyszczących cieni w tonacji różu i srebra do makijażu klasycznego lub bardziej odważnego.
Oczy podkreślamy mocnym fioletowym eylinerem z lśniącymi drobinkami.

Wszystko kończymy ładnie pomalowanymi paznokciami. Do tego przyda Nam się Dior Vernis, czyli trwały, błyszczący, a zarazem pielęgnujący lakier do paznokci w kolorach 162 Rosé Boréal i 782 Silver Purple (Cena: 89 zł)

1. Szminka Rouge Dior 585 (124 zł)
2. Fioletowe cienie Cristal Boréal 152 (140 zł)
3. Błyszczyk Rouge Dior Crème de Gloss 485 (114 zł)
4. Lakier do paznokci 782 (89 zł)
5. Paleta cieni 5 Couleurs Iridescent 169 (234 zł)
6. Gwiazda kolekcji - błyszczyk w medalionie zdobionym kryształkami Swarovskiego (365 zł)