Rolls Royce to niewątpliwie marka zaliczana do luksusowych. Jaki jest zatem sens tworzenia wśród nich dodatkowych limitowanych edycji? Właściciele aut z tego segmentu zawsze chcą być wyjątkowi, nawet w tak wąskim gronie. Dziś pokażemy Wam model Ghost zmodyfikowany przez Mansory. 
Samochód pomalowano na biało – to swoista nietypowość w tym segmencie samochodów. Wnętrze utrzymano w… brązach – naturalny kolor skóry i drewna sprawia, że wnętrze wygląda dość ciekawie, zwłaszcza w porównaniu z zewnętrzną barwą karoserii. Mówi się, że jest to najbardziej luksusowe wnętrze samochodu na świecie – istotnie, jest to prawda. W fotele przednie wbudowano monitory, tylna kanapa posiada własny panel sterujący. Polepszono również osiągi – nieco odchudzając samochód i powiększając moc silnika do aż 629 KM. Do setki ten luksusowy pojazd rozpędzi się w 4.5 sekundy.

Za ten luksus jest pobierana cena w wysokości niespełna 120 tysięcy euro. Kto trafi szóstkę w totka i lubi luksusowe samochody – to będzie ciekawa propozycja na wydanie wygranej