Czy trzeba podpisać pakt z diabłem, by mimo upływającego czasu wciąż wyglądać pięknie??

chanel3_400

Linda Evangelista. Ikona świata mody.  Piękna, seksowna, uwodzicielska top modelka udowadnia, że nie jest to  konieczne.  Modowa ikona wygląda zadziwiająco młodo jak na swój wiek. W latach dziewięćdziesiątych była jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie. Dziś ma 47 lat i wciąż zadziwia urodą. Regularnie ćwiczy i unika używek.

chanel4_1_400

Karl Lagerfeld promuje gwiazdę w kampanii dla nowej linii okularów sygnowanych logo Chanel. "Linda Evangelista to idealny wybór do kampanii okularów optycznych, a jednocześnie przeciwsłonecznych. Super ostre kości policzkowe oraz mocne brwi, doskonale prezentują każdą oprawkę." -  z taką rekomendacja Lagerfelda nie można dyskutować.
Nowa kolekcja okularów to cztery linie okularów.  Dwie kolorowe i dwie w odcieniach czerni, bieli i szarości. Okulary Chanel przywołują ponadczasowy styl lat sześćdziesiątych. Przypominają dawne okulary muchy.
Oprawki zostały wykonane z nowoczesnego włókna węglowego. Część kolekcji jest zdobiona cienką, lakierowaną skórą, z charakterystycznym logo z podwójnym C. Evangelista I Lagerfeld to ikony mody. Okulary Chanel to absolutne “must have” tego lata.

chanel1_400


Źródło: www.chanel.com
Autor: Beata Adamus