Choć jest taka młoda wiele już przeszła i przeżyła, wiele na własne życzenie.  Ostatnio pisano o jej patyczkowatym ciele, które jest lekkie jak piórko.
Od wczoraj zaś w Hollywood aż trzęsie od  sensacji jaką jest ciąża Lindsay, na dodatek nie wiadomo kto jest ojcem dziecka. Takie informacje zdobył ponoć dziennikarz-detektyw Ian Halperin.

Powodem owej wpadki jest próba rozładowania emocji po hucznym rozstaniu z DJ- ką Ronson, która miała być żoną Lohan. Lindsay nie potrafiła pogodzić się z odejściem ukochanej, zaczęła topić smutki w alkoholu i spędzać każdy wieczór w towarzystwie różnych mężczyzn zabawiając się z nimi. Miała to być terapia, która ją uleczy. Niestety, któraś z jej zabawek zafundowała jej kolejny problem, który dla innych jest błogosławieństwem.

Lindsay jest ponoć załamana, nie wie co dalej , jak postąpić, jaką podjąć decyzję. Jedna z osób z jej otoczenia powiedziała , że Lohan myśli o aborcji i ma już wyznaczoną datę, jednak ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęła.

Gdy nawet zdecyduje się urodzić, najprawdopodobniej nigdy nie dowie się kto jest ojcem jej bobasa, nie wiadomo też czy jej filigranowe ciało jest w stanie dać schronienie rozwijającej się fasolce.
Zobaczymy też czy ta rewelacja jest prawdziwa, kwestia czasu………