Znana m.in. z filmu Armageddon czy roli Arweny w trylogii Władca Pierścieni amerykańska aktorka, Liv Tyler, została twarzą dżinsów G-Star. 
Córka lidera grupy Aerosmith i zniewalająca piękność będzie reprezentować holenderską markę w kolekcji wiosennej i jesiennej. Firma poszła w ślady innych i podobnie jak inne marki odzieżowe do promocji swoich ubrań zaangażowała gwiazdę. Planuje do 2015 roku rozwinąć sieć swoich sklepów w Stanach Zjednoczonych z 12 do 50 w 20 najważniejszych obszarach metropolitalnych. 16 lutego zaprezentuje się podczas New York Fashion Week w Hammerstein Ballroom na Manhattanie.

Nic dziwnego, że to właśnie Liv Tyler wystąpi w kampanii reklamowej dla G-Star. Jest naturalna, zmysłowa, olśniewa urodą, do tego jest dobrze ubrana. Czarno-biała sesja zdjęciowa z jej udziałem wypadła niby zwyczajnie, ale w tej prostocie i naturalności kryje się to, co najpiękniejsze i to, co urzeka innych w 32-letniej aktorce. Na ambasadorkę marki wybrano właśnie Liv, bo jak tłumaczy rzecznik prasowy G-Star, to kobieta silna, piękna, niezależna i z nieskazitelnym wyczuciem stylu. Na pewno więc uda się jej przekonać amerykańskich klientów do holenderskiej firmy. 

Jak Wam się podoba Liv Tyler w nowej roli?